Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie ogłosiło XXIV edycję ogólnopolskiego Konkursu „Sposób na Sukces” na najlepsze działania kreujące przedsiębiorczość na obszarach wiejskich.

Do Konkursu „Sposób na Sukces” mogą być zgłaszane przedsięwzięcia  uruchomione w okresie od 1 lipca 2022 do 29 lutego 2024 w jednej z trzech kategorii:

- indywidualna/rodzinna,

- zespołowa,

- inicjatyw społecznych.

Główne cele konkursu to promocja:

  1. Przedsiębiorczości na obszarach wiejskich i w miastach do 20 tys. mieszkańców;
  2. Innowacyjnych rozwiązań sprzyjających podnoszeniu jakości życia na obszarach wiejskich i miastach do 20 tys. mieszkańców będących przykładami tworzenia
    i wdrażania „innowacji”;
  3. Działań na rzecz: ograniczenia skutków niekorzystnych zmian klimatu, w tym przedsięwzięć zrealizowanych na rzecz ochrony środowiska oraz odnawialnych źródeł energii;
  4. Włączenia społecznego, zmniejszenia ubóstwa na obszarach wiejskich i miastach do 20 tys. mieszkańców, ze szczególnym wsparciem zatrudnienia osób z grup defaworyzowanych na rynku pracy;
  5. Przedsięwzięć efektywnie zrealizowanych przy wsparciu Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich i innych programów pomocowych.

Zapraszamy osoby fizyczne i prawne do udziału – jesteś kreatywny, realizujesz ciekawe pomysły, tworzysz nowe miejsca pracy, zgłoś swoje przedsięwzięcie do konkursu. 

Karty zgłoszenia udziału w Konkursie należy przesłać w terminie do 25 kwietnia 2024 r. na adres: Lubelskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Końskowoli, ul. Pożowska 8, 24-130 Końskowola

lub

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie ul. Pszczelińska 99, 05-840 Brwinów
z dopiskiem : Konkurs „Sposób na Sukces”.

Osoba do kontaktu ze strony LODR w Końskowoli

Pani  Magdalena Figiel. tel. 607-727-913; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dokumenty do pobrania:

Źródło: LODR na podst. https://cdr.gov.pl/dzialania/konkursy/sposob-na-sukces

W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z portalu lir.lublin.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w zakładce Ochrona danych osobowych. Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Lubelską Izbę Rolniczą. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać w ustawieniach przeglądarki.