Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie ogłasza XXIII edycję ogólnopolskiego konkursu Sposób na Sukces na najlepsze działania kreujące przedsiębiorczość na obszarach wiejskich. Uruchomienie i zrealizowanie przedsięwzięcia zgłaszanego do konkursu powinno się mieścić w okresie od 1 lipca 2021 r. do 28 lutego 2023 roku.

Karty zgłoszenia udziału w konkursie należy składać w terminie do 15 kwietnia 2023 roku do Wojewódzkiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego właściwego dla miejsca realizowanego przedsięwzięcia lub bezpośrednio do Centrum Doradztwa Rolniczego  w Brwinowie, na adres: ul. Pszczelińska 99, 05-840 Brwinów, z dopiskiem : Konkurs ,, Sposób na Sukces”.

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy  Centrum Doradztwa Rolniczego
w Brwinowie Dział Organizacyjny, tel 22 125 62 01, 22 125 62 02.

Dokumenty do pobrania:

Zarządzenie nr 6/2023 - Ogłoszenie konkursu pdf 113 KB

Zarządzenie nr 5/2023 - Regulamin konkursu pdf 316 KB

 

Źródło: https://www.cdr.gov.pl/dzialania/konkursy/sposob-na-sukces, LODR w Końskowoli

W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z portalu lir.lublin.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w zakładce Ochrona danych osobowych. Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Lubelską Izbę Rolniczą. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać w ustawieniach przeglądarki.