W dniu 14 maja 2026 r. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu odbywa się uroczystość z okazji 30-lecia działalności Izby Rolniczej w Opolu. W wydarzeniu uczestniczą przedstawiciele samorządów rolniczych z całej Polski. Lubelską Izbę Rolniczą reprezentuje Prezes Gustaw Jędrejek, Marta Gawron- Członek Zarządu i Grzegorz Pszczoła- Delegat Rady Krajowej Izb Rolniczych.
Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą jubileuszową, a następnie odbyła się uroczysta celebracja nowego sztandaru Izby Rolniczej w Opolu, która podkreśliła rangę i tradycję organizacji. Podczas jubileuszu zaprezentowano także historię i działalność Izby, podsumowano trzydzieści lat pracy na rzecz lokalnych rolników oraz wręczono odznaczenia ipodziękowania zasłużonym osobom. Obecność przedstawicieli Zarządu Lubelskiej Izby Rolniczej oraz Delegata Rady Krajowej była wyrazem szacunku i wsparcia dla działalności Opolskiej Izby oraz wspólnej troski o rozwój polskiego rolnictwa.







