Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania ,, Krasnystaw Plus’’ wraz z Lokalną Grupą Działania Ziemi Kraśnickiej i Lokalną Grupą Działania Na Rzecz Rozwoju Gmin Powiatu Lubelskiego ,,Kraina Wokół Lublina’’ oraz MAS Kopanićiarsky región zaprasza do udziału w konferencji online ,, Współpraca na 5” przedsiębiorczość, kultura, turystyka, integracja, człowiek, która odbędzie się 27 maja 2024 roku  online.

W trakcie konferencji zostaną przedstawione dobre praktyki ze Słowacji oraz Polski.

Formularz zgłoszeniowy na konferencję do pobrania na stronie internetowej www.lgdkrasnik.pl

Osoby zainteresowane uczestnictwem w konferencji prosimy o odesłanie wypełnionego formularza na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 24 maja 2024r.

Szczegóły na plakacie.

LGD-Krasnystaw_Wspolpraca-na-5_PL_plakat_1200px-P.png LGD-Krasnystaw_Wspolpraca-na-5_PL_zaproszenie_1200px-P-1024x1024.png

Źródło: https://www.krainawokollublina.pl/index.php/aktualnosci, https://lgdkrasnik.pl/2024/05/20/zaproszenie-na-konferencje/, https://lgdkrasnystaw.pl/#container_main

W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z portalu lir.lublin.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w zakładce Ochrona danych osobowych. Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Lubelską Izbę Rolniczą. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać w ustawieniach przeglądarki.