W tym roku top agrar Polska świętuje 30-lecie swojego istnienia. Oznacza to, że od trzech dekad inspirujemy do rozwoju rolników, a nasi Czytelnicy rok rocznie otrzymują od nas setki stron wypełnione praktycznymi poradami, niezależnymi testami, opiniami i nowymi trendami z branży z kraju i zza granicy.


Z okazji 30. urodzin zorganizowaliśmy konkurs urodzinowy i zachęcamy wszystkich rolników do wzięcia udziału w nim. Do wygrania są aż 33 cenne nagrody:
• nagroda główna: ciągnik Arbos 4110 o mocy 110KM
• druga nagroda: przetrząsacz pokosów PWP 530
• trzecia nagroda: obciążnik do ciągnika seria RT 800 kg
• oraz 30 nagród dodatkowych – zestaw odzieży dla rolnika.


Żeby wziąć udział w konkursie należy rozwiązać dwa zadania konkursowe. Pierwsze z nich, to oszacuj, ile paliwa spalił ciągnik Arbos 4110 w testowej orce na dystansie 3000 m. Zużycie paliwa ciągnika należy podać z dokładnością do 1 cm3, tj. 0,001 l. Oraz drugie, napisz krótkie hasło z okazji jubileuszu 30-lecia top agrar Polska. Tu będzie oceniana kreatywności i pomysłowość uczestników.


Dodatkowo na stronie konkursowej przygotowaliśmy dla uczestników małą podpowiedź, video z relacją z momentu dokonywania pomiarów, która pomoże w prawidłowym oszacowaniu wyniku spalania.


Zgłoszenia konkursowe należy przesyłać do 13 października 2024 roku. Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się stronie www.30lat.topagrar.pl.

Źródlo: TopAgrar

W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z portalu lir.lublin.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w zakładce Ochrona danych osobowych. Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Lubelską Izbę Rolniczą. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać w ustawieniach przeglądarki.